Název instituce

Masarykova univerzita

Adresa Žerotínovo náměstí 617/9
601 77 Brno
Kontaktní web http://www.muni.cz
Kontaktní email
Kontaktní telefon/fax Telefon: 549 49 1111, Fax: 549 49 1070
Komunitní servery
Popis

Masarykova univerzita je jednou z nejvýznamnějších vzdělávacích a vědeckých institucí v České republice a uznávanou středoevropskou univerzitou s demokratickými tradicemi, prosazovanými již od jejího založení v roce 1919. Již několik let je nejžádanější vysokou školou v České republice. V současnosti sestává z devíti fakult s více než 200 katedrami, ústavy a klinikami. Je také významným sociálním a kulturním aktérem v jihomoravském regionu.

Jednu ze základních priorit na Masarykově univerzitě tvoří věda a výzkum. V soutěžích o podporu výzkumných projektů se univerzita v posledních letech umísťuje na předních místech, investuje mimořádné prostředky do rozvoje výzkumných a výukových kapacit v novém univerzitním kampusu, rozvíjí aktivity v oblasti transferu vědění a podpory inovací a vědy.

Pozice na mapě
Pracovníci
Prof. Ing. Miloš BARTÁK, CSc.
email:
Associated Professor

Doc. RNDr. Vít GLOSER, Ph.D.
email:
docent

Oblast vědeckého zájmu: Ve své práci se zabývá zejména reakcemi rostlin na měnící se podmínky vnějšího prostředí především v oblasti vodního provozu a minerální výživy rostlin. V současnosti se zaměřuje na transport a využití vody v rostlinách, ...
Přidej na TiskPřidej na OblíbenéPřidej na e-mailPřidej na FacebookPřidej na Twitter
 
0.45s