Název instituce

SEMO a.s.

Adresa Smržice 414
798 17 Smržice
Kontaktní web http://www.semo.cz/
Kontaktní email
Kontaktní telefon/fax Telefon: 582 301 911 ,
Komunitní servery
Popis
Soukromá česká společnost SEMO a.s. se zabývá šlechtěním, produkcí, a prodejem osiv zeleniny, květin léčivých a aromatických rostlin. Nabízíme osiva pro profesionální pěstitelé i HOBBY balení pro zahrádkáře. 

PROGRAM HOBBY OSIV 
logo semo - ze spravnych rukouTato nabídka, jak nadpis napovídá, je adresována všem zahrádkářům, kteří pěstují zeleninu pro zálibu. Ideálním balením osiv pro toto použití jsou barevné sáčky, známé z pultů zahrádkářských prodejen. Pro malé a střední zahradníky nabízíme zahradnické balení o vyšší gramáži, případně vážená osiva. 

Podrobný popis balení květinových a zeleninových barevných sáčků naleznete v sekci barevné sáčky. Nezapomněli jsme ani na výklad všech symbolů na obalu. 

V zahrádkářských prodejnách, které nabízejí širší sortiment odrůd, bývá mnohdy potíž s přehledným uspořádáním mnoha vystavených položek. Nabízíme vám řešení v podobě závěsných kovových stojanů a papírových stojanů. 

V sekci popis sortimentu najdete podrobné popisy všech odrůd z našeho sortimentu a prostřednictvím internetové prodejny si je můžete pohodlně objednat. 

Standardní dodací lhůta vámi vybraného zboží je 1 až 14 pracovních dní. 

O dostupnosti zboží, které nelze v době vaší objednávky zakoupit, je možné se informovat telefonicky nebo emailem na uvedených kontaktech – viz. sekce kontaktujte nás

V případě, že žádná z námi nabízených gramáží neodpovídá vašemu požadavku, pak uveďte vámi požadované množství do poznámky v objednávce. V tomto případě jsme schopni připravit volně vážené osivo, avšak nejmenší možný odběr je 5 g od jedné odrůdy, u hrachů a fazolí je to 0,5 kg. Pokud máte zájem o menší než minimální množství, je nutné vybrat toto množství kombinací z nabízených zahradnických balení a barevných sáčků.

uvod uvod uvod

Pozice na mapě
Pracovníci
Přidej na TiskPřidej na OblíbenéPřidej na e-mailPřidej na FacebookPřidej na Twitter
 
0.18s